Sport Alive 2023

  • 4. října 2023
  • Praha O2 Universum

Název konference Sport Alive nebyl zvolen náhodou, Česko má mimořádnou sportovní tradici a impozantní úspěchy v té nejtěžší světové konkurenci. Náš úspěch je postaven na tvrdé, obětavé a z velké části též dobrovolné práci. Pracovní kariéra ve sportu je spíše pro ty největší srdcaře.

V posledních letech je ovšem image českého sportu negativně ovlivněna politickými boji a různými aférami. Těžkou ranou pro sport bylo i nekončící covidové období.

I přesto však sport u nás nadále žije a nejen to. Rozvíjí se. V ekosystému českého, ale i slovenského sportu je spousta pozitivních momentů – schopných lidí, úspěšných projektů a organizací. Ambicí Sport Alive je na tyto dobré příklady ukazovat a pomáhat ostatním jejich kroky následovat. Nic podobného v Česku není a proto si myslíme, že je správný čas to napravit.

Cílem konference Sport Alive je každoročně propojovat svět sportu, svět reklamně-mediální a veřejný sektor, protože efektivní spojení těchto tří stran může zvýšit dlouhodobou udržitelnost českého sportu a ve finále i jeho úspěchy.

Program konference se tak bude točit kolem tří klíčových témat:

  1. Jak měřit hodnotu sportu
  2. Jak prezentovat sport
  3. Jak prodávat sport

www.sportalive.cz

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info