Akce roku: Workshop ČASEM 2023

Dovolujeme si Vás pozvat již na 8. ročník odborného workshopu České asociace sportovních ekonomů a manažerů z.s., který se uskuteční 13. září 2023 na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Téma letošního workshopu se soustředí na "Financování sportu v oblasti sportovních zařízení a klubů".

15. 6. 2023

Fakulta ekonomicko-správní, Univerzita Pardubice

V pořadí již 8. ročník odborného workshopu České asociace sportovních ekonomů a manažerů z. s., se uskuteční ve středu 13. září 2023 na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. V kontextu světových společenských událostí a stále přetrvávající energetické krize se i téma letošního workshopu soustředí na aktuální problémy a je uchopeno jako "Financování sportu v oblasti sportovních zařízení a klubů".

Setkání odborníků z akademického prostředí i praxe proběhne formou přednášek a panelové diskuse je zaměřeno na sdílení zkušeností s financováním sportu na úrovni sportovních zařízení, provozů a klubů. Účastníci se mohou těšit na 10 řečníků z oblastí managementu, ekonomie, veřejné správy, soukromé sféry, vedení a řízení klubů, sportovního managementu, akademické sféry a marketingu. Dále také na panelovou diskusi, networking a aktivní sdílení zkušeností.

Celodenní workshop bude začínat v 9h registrací účastníků a bude rozdělen do tří tematických bloků a sice řízení a financování sportu z pozice zastřešujících organizací, dále v kontextu obcí a svazů a také z pohledu sportovních klubů a soukromého sektoru. Celou akci v odpoledních hodinách zakončí panelová diskuse všech účastníků. V průběhu akce bude prostor pro networking a diskuse s odborníky a specialisty napříč obory.

Akce se zúčastní celá řada zajímavých řečníků. Vystoupí Mgr. Ondřej Šebek, předseda Národní sportovní agentury, vrcholného orgánu českého sportu. Dále také Ing. Marek Hájek, místopředseda České unie sportu, největší zastřešující a servisní sportovní organizace v ČR a bývalý člen výkonného výboru Českého olympijského výboru. Promluví také Mgr. Jana Havrdová, moderátorka, manažerka, prezidentka Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz, z. s. a prezidentka České komory fitness, z. s., která byla nedávno zvolena do prezidia Hospodářské komory České republiky. Mezi řečníky vystoupí dále jednatel České obce sokolské, nejstarší sportovní organizace v ČR, Josef Těšitel. O financování sportu v oblasti soukromého sektoru promluví Ing. et Mgr. Lukáš Madecki, finanční ředitel a HC Sparta Praha a člen správní rady nadačního fondu HC Sparta Praha. Ze zahraničních řečníků můžeme jmenovat Ing. Martin Benka (SVK), diplomata a manažera s řadou zahraničních zkušeností a také zakladatele Slovenského inovačného športového centra. K zahraničním speakerům bude patřit také Mgr. Matěj Nosek (SVK), bývalý generální manažer fotbalového klubu Fomat Martin, nyní člen sportovní komise města Martin a produktový manažer společnosti Paysy. O financování sportu v oblasti veřejné správy a o zkušenostech z vedení měst a obcí promluví elitní triatlet Ing. Luboš Truhlář, radní Kralup nad Vltavou. Dále také česká triatlonová legenda Mgr. Jaroslav Hýzl, zakladatel Plavecké a sportovní akademie, trenér, bývalý radní Přerova a jednatel společnosti Sportoviště Přerov a dlouholetý reprezentant ČR v triatlonu.

Workshop je určen pro zástupce obcí a krajů, sportovní referenty, organizace řídící sportovní zařízení, zástupce a majitele sportovních zařízení (stadiony, haly, bazény, aquaparky, apod.), zástupce sportovních klubů, studenty sportovních, manažerských a ekonomických oborů a další zájemce o problematiku sportovního managementu a financování sportu a další zájemce.

Moderování akce se zhostí zkušený speaker Daniel Opelík, člen kolegia vedení Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze.

Registrace na akci

Bez popisku

Registrace na akci


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info